GRIGALIŠKOJO CHORALO SAVAITĖ | MARIJAMPOLĖ 2019

Mieli grigališkojo choralo mylėtojai!

Štai jau keturioliktąjį kartą iš eilės grigališkojo choralo vasaros kursai, organizuojami Vilniaus Šv. Kazimiero grigališkojo choralo studijos, įvyks Marijampolėje liepos 28 – rugpjūčio 4 dienomis.

Devinti metai palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio mieste vyksianti kasmetinė grigališkojo choralo entuziastų stovykla bus skirta Bažnyčios mokytojams, pagerbiant tomis dienomis Bažnyčios kalendoriuje įrašytus šventuosius kunigus, Bažnyčios mokytojus (šv. Ignacą Lojolą, šv. Alfonsą Mariją Liguorį). Šiemet Lietuvoje minima ir 450 metų jėzuitų misijos Lietuvoje sukaktis. Savaitės motto – In nomine Iesu omne genu flectatur – Jėzaus vardui priklaups kiekvienas kelis (Fil. 2,10).

Šių metų kursų vyriausiasis mokytojas ir choro vadovas – mokytojas iš Lenkijos, dr. Michał Sławecki. Jo vadovaujamas jungtinis Savaitės dalyvių choras „Cantores Montis Pacis“ ir vargonininkė Dovilė Savickaitė koncertuos Marijampolės bazilikoje šeštadienį, rugpjūčio 3 d., 19 val.

Renginys Facebook

Straipsnis bernardinai.lt