Kviečiame į tradicinį piligriminį žygį  „Šviesos kelias“

Į tradicinį pavasarinį piligriminį žygį  „Šviesos kelias“ su Tiberiados broliais, kviečia Kaišiadorių vyskupijos Alytaus ir Merkinės dekanatai, Vilkaviškio vyskupijos Alytaus dekanatas,  Pivašiūnų piligrimų centras.

Š.m. balandžio 27  d. vyks piligriminis žygis Alytus – Pivašiūnai, skirtas padėkoti už Dievo Gailestingumą, Gyvybę ir  Šv. Tėvo atvykimą į Lietuvą.

Piligriminio žygio  vieta ir laikas:

Pradžia – balandžio 27 d. 8,00 val.– Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčios šventoriuje,  pabaiga –   apie 19.30 val Pivašiūnuose.

Dalyviai: visi, ypač laukiamos šeimos ir jaunimas.

Preliminari žygio programa:

Šeštadienis balandžio 27 d., apie 30 km.

7.30 Renkasi savanoriai, pasiruošimo darbai.

8.00- 8.30 Registracija Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčios šventoriuje

8.30 Ryto malda bažnyčioje, palydėjimo žodis ir palaiminimas, malda prie negimusio kūdikio kapelio (Alytaus Šv.Angelų Sargų bendruomenė)

9.00 – 11.00  Alytus – Venciūnai, 7 km. Priešpiečiai ir  trumpas grupių susipažinimas

11.30 – 12.30 Venciūnai – Židonys, 4,9 km Šviesos kelias su Tiberiados broliais

12.40 – 13.10 Židonys –  Kalesninkų girininkija, 2,8 km. Šviesos kelias su Br. Egidijum ir Br. Frederiku

13.10 – 14.00   Pietūs.

Katechezė Apie maldą ir susitikimą su Jėzumi (Br. Egidijus)

14.00 – 15.30 Kalesninkų girininkija – Junčionys, 8 km. Dievo gailestingumo vainikėlis (Motinos maldoje)

16.00 – 18.00  Junčionys – Pivašiūnai  6,5 km  Šlovinimas

18.00 Šv. Mišios Pivašiūnų Šventovėje, pabaigoje išstatomas Švenčiausias Sakramentas garbinimui per naktį Dievo gailestingumo ir Gyvybės dienos proga (Motinos maldoje ir kitos organizacijos pasiskirsto, kas kada budi)

DALYVIŲ IR SAVANORIŲ REGISTRACIJA iki balandžio 25 dienos 12 val.:

Į žygį galima įsijungti vėlesniam etape, nuo Venciūnų (23 km 11 val.), Skraičionių (11 km 15 val.) ar Junčionių (8.5 km 15,30 val.), apie tai reikia nurodyti registruojantis.

15 val. iš Alytaus bus autobusas nuo šv. Angelų sargų bažnyčios, Laiminančio  Kristaus paminklo.

Iš Pivašiūnų į Alytų bus autobusas 7,30 ir po žygio – 19,30 val.

Žygio dalyviai bus apdovanoti diplomais.

Informacija:

Audronė Anušauskienė  – el. paštu: ekvjuc@gmail.com arba  tel. 8 616 81179

Rita Kaupinienė – el. paštu ritajauna@gmail.com  arba tel. 8 698 55971

Dalyvio auka:  1 Eur. Maloniai prašome, kas gali, paaukoti daugiau.

Taip pat turėti: nepilnamečiams – tėvų sutikimą (klausti el. paštu), patogią aprangą šiltam ir šaltam orui, apsaugą nuo lietaus, patogią ir patikimą avalynę,  bent keletą porų kojinių, būtiniausius vaistus, pleistrus pūslėms, maisto savo nuožiūra sau ir draugui, nedūžtantį indų komplektėlį;  maldos priemones – rožinį, maldynėlį  ir  – GERĄ NUOTAIKĄ.

Renginio rėmėjai: Kaišiadorių vyskupijos šeimos centras, UAB ”Intelektualios sistemos”, Alytaus kredito unija, Venciūnų ir Junčionių kaimo bendruomenės, Kalesninkų girininkija ir kiti!

Programoje gali būti pakeitimų organizatorių nuožiūra.