Slavikų Šv. Onos bažnyčioje konsekruotas naujasis altorius

Lieos 21 d. Slavikų parapijos bažnyčioje buvo švenčiami Šv. Onos atlaidai. Šiemetiniuose atlaiduose susirinkusieji džiaugėsi ypatingu akcentu – šv. Mišių metu buvo konsekruojamas naujasis bažnyčios altorius ir pulpitas (sakykla).

Iškilmėms vadovavęs Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila linkėjo, kad altoriaus konsekracijos šventė visai parapijai nuolat primintų, jog Dievas yra čia su mumis. Jis ateina į mūsų tarpą, kad mus atgaivintų, stiprintų, drąsintų kasdienybės sunkumuose, kaip Jėzus Evangelijoje sako: „Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti: aš jus atgaivinsiu“ (Mt 11,28).

Altorių ir sakyklą projektavo architektas Zigmantas Brazauskas, pagamino Antanas Šlapkauskas. Po šv. Mišių parapijos klebonas kun. Romas Budrevičius pakvietė parašais patvirtinti konsekracijos aktą.

Po pamaldų parapijiečiai rinkosi į tradicinę Oninių šventę.

Nuotr. Tomo Pratašiaus