Rugsėjo 1 d. Krikštonių parapijoje – Švč. M. Marijos Ligonių Sveikatos atlaidai

Rugsėjo 1 d., sekmadienį, Lazdijų rajono Krikštonių parapijoje buvo švenčiami Švč. M. Marijos Ligonių Sveikatos atlaidai. Ši iškilmė – daug metų skaičiuojanti parapijos tradicija. Šiūmečiai atlaidai – 90-tieji. 1934 m. juos įvedė kun. Jonas Reitelaitis. Kasmet į Krikštonis susirenka maldininkai iš aplinkinių parapijų ir visos Lietuvos, prašydami Švč. Mergelės Marijos užtarimo ir globos visuose sveikatos reikaluose.

Atlaidų liturgijai vadovavo Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, drauge koncelebravo parapijos kraštietis kard. Sigitas Tamkevičius SJ, Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, mons. Gintautas Kuliešius, kun. Miroslavas Dovda, diak. Rolandas Judeikis.

Eucharistiją papuošė pabaigoje įvykusi iškilminga ir puošni Švč. Sakramento garbinimo procesija aplink bažnyčią. Ją maldomis ir giesmėmis palydėjo gausus būrys susirinkusių maldininkų.

Šventės pabaigoje – speciali malda už ligonius ir palaiminimas jiems.