Jaunimo centro iniciatyva karantino laike – Klausk kun. Vytauto!

Klausk kun. Vytauto!

Prasidėjus antrajam karantinui Jaunimo centras iškėlėme klausimą, kokias veiklas pasiūlyti mūsų auditorijai. Vienas iš pasiūlymų – nuo advento pradėti Zoom susitikimus pavadintus „Klausk kun. Vytauto!“. Pirmieji susitikimai apžvelgė sakramentus, vėliau pereita prie kitų temų.

Įprastai temas komentuoja ir į dalyvių klausimus atsako kun. Vytautas Mazirskas  nepatogius klausimus komentuojantis ne tik svetainėje www.klauskkunigo.lt, bet ir tiesioginiame Marijos radijo eteryje. Taip pat svečiuose yra dalyvavęs ir vyskupas Rimantas Norvila. Jis kalbėjo apie Gavėnios prasmę.

Šie susitikimai susilaukė nemažo susidomėjimo tiek iš jaunimo besiruošiančio sakramentams, tiek iš suaugusiųjų; tiek iš Vilkaviškio vyskupijos, tiek iš visos Lietuvos. Kai kada jau nebežinojome ar talpinsime visus norinčius dalyvauti, todėl nusprendėme daryti susitikimų įrašus, kad visi norintieji galėtų paklausyti mokymų jiems patogiu laiku. Paruošti įrašai patalpinami Vilkaviškio vyskupijos Jaunimo centro youtube.com kanale:

Galite užsiprenumeruoti kanalą ir visada sužinoti naujienas pirmi!

Vilkaviškio vyskupijos Jaunimo centro Facebook paskyroje paskelbiama apie planuojamą susitikimo temą. Šį penktadienį bus kalbama apie ydas ir dorybes. Plačiau apie renginį ir registracijos forma čia: https://www.facebook.com/events/277981187024832/

Iki pasimatymo penktadienį 19:00 val.!

Jūsų VVJC