Komiksų knygos „Skaitmeninis apaštalas. Karolis Akutis ir Eucharistija” pristatymas

Šį tamsų lapkričio 27-osios vakarą šviesos pripildė komiksų knygos „Skaitmeninis apaštalas. Karolis Akutis ir Eucharistija” (Alytaus Šv. Kazimiero parapija, Diza, 2023) pristatymas Alytaus Jaunimo centre.
Dramos studijų „Taškas” ir „Skrajokliai” etiudas, parapijos jaunimo giesmės ir šokiai, futbolo žaidėjo Sauliaus Mikoliūno liudijimas, viktorina, Gitos ir Jokūbo žodžiai, jaunatviškas juokas ir šypsenos – dar labiau priartino pal. Karolį Akutį prie mūsų, o per jį arčiau mūsų pats Jėzus.
Dėkojame įmonei „Wilara”, kuri rėmė knygos išleidimą, leidyklai – spaustuvei „Diza” išspausdinusiai knygą. Ačiū vertėjai Karolinai, kalbos redaktorei Daivai. Ačiū „Rixai”, „Šimtalapei”, „Kavos skverui”, „Alytaus kraštotyros muziejui”, „Alytaus jaunimo centrui” ir visiems bei kiekvienam asmeniškai, kad tikite Dievo darbais per žmones ir padedate juos įgyvendinti.
Knygą galima įsigyti Alytaus Šv. Kazimiero parapijos knygynėlyje, netrukus ir Šv. Jurgio knygyne Marijampolėje (su siuntimu į kitus miestus, miestelius ir kaimus).
Karoli Akuti, melski už mus!
Parapijos informacija