Vilkaviškio vyskupijos šeimos centrų savanorių ir jų šeimų savaitgalis

Rugpjūčio 11-13 dienomis Šiluvoje vyko Vilkaviškio vyskupijos šeimos centrų savanorių ir jų šeimų savaitgalis ,,Jo vardas ant lūpų kaip medus“,  kuriame dalyvavo 68 asmenys. Tai susitikimų ir bendrystės laikas ne tik suaugusiems, bet ir tų šeimų vaikams, kurie kartu nuo mažens auga tikėjimo pavyzdyje, užmezga draugystės santykius. Matome ir tikime, kad tai – mūsų ateitis.

Savaitgalį pradėjome penktadienio vakarą Šv. Mišiomis Apsireiškimo koplyčioje, kurias aukojo VVŠC kuratorius kunigas Žydrūnas Kulpys.

Susirinkusiems padrąsinimo ir liudijimo žodžius kalbėjo Žanas ir Lina Talandžiai. Jie atliepė į dabartinio laiko sunkumus šeimai, kaip stovėti tikėjime ir nedaryti kompromisų.

Popietę praleidome su Prienų dekanu kunigu Vaidotu Labašausku, kuris vakare aukojo  Šv. Mišias, meldėsi už mūsų žmones.

Po vakarienės turėjome pilną Viešpaties malonių šlovinimo vakarą prie laužo Talandžių sodyboje, kur giesmes vedė brolis pranciškonas Paulius Vaineikis ir Evaldas Pukelis. Vaikai turėjo pramogą jodinėti arkliuku.

Mūsų stovyklėlės sekmadienis sutapo su mažaisiais Šiluvos atlaidais, todėl po mūsų šeimų rožinio, aikštėje galėjome klausytis vyskupo Sauliaus Bužausko katechezės apie pamaldumą Marijai ir dalyvauti Šv. Mišiose Šiluvos bazilikoje.

Prieš išsiskiriant, dalinomės patirtais įspūdžiais ir tuo, ką Dievas kalbėjo į kiekvieno širdį. VVŠC vadovė Diana Pukelienė visus dalyvius apdovanojo simboliniu medaus indeliu palinkėdama, kas Dievo vardas visuomet išliktų ant lūpų kaip medus.