Įsibėgėjo Sutvirtinimo sakramento teikimas Vilkaviškio vyskupijoje

Kaip ir kiekvienais metais, po šv. Velykų Vilkaviškio vyskupijoje pradėtas Sutvirtinimo sakramento teikimas.

Šis šventinis laikas startavo balandžio 27 d. Rokų šv. Antano Paduviečio parapijoje vykusia iškilme. Iš viso šia proga Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila jau yra aplankęs 8 parapijas: Aleksoto Šv. Kazimiero, Garliavos Švč. Trejybės, Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo, Alytaus Šv. Kazimiero, Prienų Kristaus Apsireiškimo, Sintautų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų ir Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo. Sutvirtinimo sakramentas suteiktas 431 pasiruošusiajam jį priimti.

Džiugu, kad sutvirtinimą nori priimti vis daugiau suaugusiųjų katalikų. Šiemet, su jiems specialiai pritaikyta programa, Sutvirtinimo sakramento priėmimui buvo paruošta kelios grupės suaugusiųjų.

Iki pat vasaros pabaigos truksiančiame šio sakramento teikimo laike iš viso bus aplankyta apie penkios dešimtys parapijų.