MEILĖ VISADA DOVANOJA GYVYBĘ (pop. Pranciškus, Amoris Laetitia)

IV Velykų sekmadienis  buvo pilnas gyvybės ir galimybių švęsti Gyvenimą. Šį sekmadienį šventėme ne tik Gerojo Ganytojo sekmadienį, bet taip pat minėjome pasaulinę Gyvybės ir maldos už pašaukimus dieną.

Pats svarbiausias momentas Gyvybės dienos minėjime, be jokios abejonės buvo Šv. Mišių auka, padėka ir maldavimai Dievui už šią neįkainuojamą dovaną. Juk Dievas yra mūsų Gyvybės davėjas: „tuomet VIEŠPATS Dievas padarė žmogų iš žemės dulkių ir įkvėpė jam į nosį gyvybės alsavimą. Taip žmogus tapo gyva būtybe.“ (Per 2, 7)

Tą dieną įvairios mūsų vyskupijos parapijos praturtino savo sekmadienio šventimą ne tik dėkojimais Dievui už Gyvenimo dovaną, bet ir įvairiomis iniciatyvomis. Buvo organizuojami piešinių konkursai, kraujo donorystės, padėkos už Gyvenimą, gyvenimo medžio sodinimo ir kitos akcijos.

Norime pasidžiaugti, kad žmonės atsiliepė, priėmė ir džiaugėsi šiuo svarbiu mums visiems priminimu, kad Gyvybės dovana yra neįkainuojama, jos vertė begalinė ir gimsta ji visada iš Meilės santykio.

Begalinis ačiū visiems prisiminusiems, organizavusiems, dalyvavusiems ar kaip kitaip prisidėjusiems prie šios dienos žinios skleidimo.

Jeigu reikėtų rinktis, koks momentas tą dieną buvo įsimintiniausias, tai būtų: „mano tėtis, besidžiaugiantis mamos, iš bažnyčios parnešta širdele, vis skaitantis ant jos užrašytus žodžius „Ačiū, Tau Dieve, už Gyvenimo dovaną.“

Pakuonio parapija Švč. M.M. Ėmimo į Dangų parapija: „Gyvybės diena. Gyvenimo diena. Esame gimę! Gyvename! Prisiminėme šiandien.., ir norime gyventi kartu, kartu augti ir padėti kitam gyventi. Norime! Kad to nepamirštume, – priminimui pasodinome savo medelį. Ačiū už gyvenimą, Dieve! “

Vilkaviškio vyskupijos šeimos centras